Atsiliepimai apie Skincell Pro

 • Viltė
  Netoli nosies turėjau apgamą, tai mane tikrai vargino. Aš nedrįsau atlikti operacijos. Draugas patarė odos kremą „skin“. Su jo pagalba apgamą pašalinau be jokių operacijų per 2 mėnesius.
  Skincell Pro
 • Dominykas
  Sūnui ant rankų buvo karpos. Iš vaistinės jie išbandė daugybę vaistų, sudegino karpas, pajuodavo ir įskaudino. Tačiau labai greitai atsirado naujų. Panaudojus odą „skincell pro“, visos karpos dingo be skausmo, naujos nebėra.
  Skincell Pro
 • Emilija
  Su amžiumi ant kaklo ir pečių pradėjo atsirasti amžiaus dėmių. Gydytojai teigė, kad tai natūralu ir negalima gydyti. Bet aš nenorėjau taikstytis su šia bjaurybe ir užsisakiau „Skincell Pro“ serumą. Per mėnesį mano odos spalva išsilygino, aš vėl galiu dėvėti atvirus drabužius.
  Skincell Pro
 • Dovydas
  Karpoms naudojau „Skincell Pro“ serumą. Jis turi lengvą malonų kvapą ir konsistenciją, panašią į kremą. Karpos nuo jos nepajuodavo, bet pamažu ėmė džiūti ir visiškai išnyko.
  Skincell Pro
 • Danielius
  Aš liepiau „Skincell Pro“ serumui atsikratyti karpos, jis nušoko tiesiai man ant kojos. Skaudu vaikščioti dėl jos. Serumo pagalba jis pašalino karpą per 3 savaites. Žmona perskaitė instrukcijas ir nusprendė išbandyti šį kremą, po ankščių ant nugaros turėjo amžiaus dėmių. Po mėnesio naudojimo visa oda tapo aiški.
  Skincell Pro
Vartotojo reitingas Skincell Pro
5
11