Naudojimo instrukcijos Skincell Pro

„Skincell Pro“ serumo naudojimo instrukcijos

„Skincell Pro“ instrukcijos

Natūralus ir saugus apgamų, karpų ir odos dėmių korekcijos preparatas pasirodė gana neseniai, tačiau jau pelnė daugelio žmonių meilę ir populiarumą Lietuvoje. Jis susideda tik iš veikliųjų augalų ekstraktų ir ekstraktų, dėl kurių jis turi kompleksinį poveikį odos netobulumui, nekenkdamas sveikai odai, tačiau tuo pačiu pašalindamas trūkumo priežastis.

Serumo indikacijos

Skincell Pro serumą rekomenduojama naudoti atsiradus pirmiems odos pažeidimams, tokiems kaip karpos, amžiaus dėmės ir nepageidaujami apgamai. Šie odos trūkumai gali labai sugadinti išvaizdą, be to, kelia daug rūpesčių: jie nuolat trukdo, niežti, o dėl menkiausių pažeidimų sukelia stiprų skausmą ir gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Jei nepradėsite gydymo, dariniai greitai išplinta, užimdami vis daugiau sveikos odos vietų. Todėl kuo anksčiau pradėsite spręsti odos problemas, tuo lengviau ir greičiau susitvarkysite su jomis.

Žingsnis po naudojimo instrukcijos

Kadangi „Skincell Pro“ yra saugus, jį galite naudoti savarankiškai namuose.

  1. Atidarykite plastikinį serumo mėgintuvėlį ir išspauskite nedidelį kiekį.
  2. Užtepkite produktą probleminėje odos vietoje
  3. Pakartokite šią procedūrą 2-3 kartus per dieną 2–4 mėnesius, atsižvelgiant į ligos sunkumą.

Kadangi serumas yra visiškai nekenksmingas, jį galima naudoti tol, kol to reikalauja situacija. Gydymo pertraukų nereikia.

Kontraindikacijos

Vaistas yra pagamintas iš natūralių ir saugių medžiagų, todėl beveik neturi kontraindikacijų. Net vaikai nuo 2 metų ir pagyvenę žmonės gali jį naudoti, kad ištaisytų apgamus, karpas ir odos dėmes. Tai neturi įtakos kitų ūmių ir lėtinių ligų eigai.

Kaip ir vartojant bet kokią natūralią priemonę, retais atvejais gali atsirasti individualus netoleravimas bet kuriam vaisto komponentui. Tokiu atveju turėtumėte nustoti vartoti vaistą ir naudoti antialerginius produktus.