Naudojimo patirtis Skincell Pro

„Maxim“ iš Varšuvos „Skincell Pro“ serumo naudojimo patirtis

Skincell Pro serumo naudojimo patirtis

Laba diena. Prieš šešis mėnesius pradėjau naudoti „Skincell Pro“ serumą, kuris naudojamas apgamams, karpoms ir odos dėmėms koreguoti. Norėčiau pasidalinti su kitais rezultatais, kuriuos pavyko pasiekti naudojant šią nuostabią priemonę.

Kurmiai, kurie gadina mano veidą

Apgamai ant smakro ir aplink nosį pradėjo pasirodyti dar paauglystėje. Iš pradžių tai buvo maži taškeliai, kurių beveik nematyti. Tuo metu jie manęs niekaip netrikdė, išskyrus tai, kad kartais sukeldavo šiek tiek niežulio. Bet šie apgamai augo kartu su mano augimu. Būdamas trisdešimties, mano veide jau buvo negražiai kabantys rudi žirniai, todėl veidas atrodė asimetriškas, o smakras - kreivas. Man ji visada baisiai nepatiko. Kai kurie netgi manė, kad mano veide buvo purvo.

Tačiau, be bjaurios išvaizdos, šie apgamai man sukėlė daug problemų skutantis. Buvo labai sunku nusiskusti plaukus aplink juos, o juo labiau - juos. Kaip pasisekė, jų plaukai augo daug greičiau nei barzda, jie buvo šiurkštūs, todėl visada atrodė netvarkingi, su ražienomis. Be to, skustis dažnai netyčia pataikydavau jiems skustuvą, kurį visada lydėdavo laukinis skausmas ir gausus kraujavimas. Jie visada ilgai ir skausmingai gydėsi. Apskritai šie negražūs kurmiai man nieko gero neatnešė ir, žinoma, labai norėjau jų atsikratyti.

Apsaugos nuo apgamų būdai

„Skincell Pro“ naudojimo patirtis

Radęs laiko nusprendžiau kreiptis į gydytoją ir atsikratyti apgamų. Gydytojas pasiūlė vienintelį sprendimą - chirurginį pašalinimą. Žinoma, aš tikrai nenorėjau eiti po peiliu, juolab kad operacijai prireikė daugiau nei savaitės laiko būti ligoninėje po operacijos, kol užgis žaizdos. Apsvarstęs tai, prisijungiau prie interneto ir pamačiau siaubingas nuotraukas, kuriose randama žmonių randų, pašalinus apgamą ant veido. Žinoma, iškart pajutau, kad darau tokią operaciją. Labai norėjau rasti alternatyvą ir radau „Skincell Pro“ serumo gamintojo svetainę, kurioje sužinojau, kaip ja naudotis. Aš nusprendžiau užsisakyti, nes gamintojas pažadėjo apgamai atsikratyti be skausmo, randų ir randų. Be to, šis vaistas yra visiškai nekenksmingas, todėl nėra jokios rizikos. Ir aš nusprendžiau užsisakyti šį serumą.

Programos rezultatai

„Skincell Pro“ serumas paštu pristatytas per 5 dienas. Jo konsistencija yra švelnus, lengvai malonaus kvapo kremas. Pradėjau tepti du kartus per dieną, nusipraususi veidą ryte ir prieš eidama miegoti. Paaiškėjo, kad serumą naudoti labai lengva: tereikia išspausti lašą vaisto ir užtepti ant paties apgamo. Po naudojimo nėra jokio deginimo ar dilgčiojimo pojūčio, jokio diskomforto.

Per savaitę pradėjau pastebėti, kad apgamai tapo šiek tiek mažesni, o tai mane labai pradžiugino. Žinoma, iš kremo nesitikėjau momentinio rezultato, bet juk juo gydžiausi be skausmo, tvarsčių ir hospitalizacijos.

Po 2 mėnesių reguliaraus naudojimo apgamai tapo beveik plokšti, jų skersmuo 2 kartus mažesnis. Skutimosi metu jų nebepaliečiau, jie netrukdė.

Aš naudoju serumą 4 mėnesius ir privertiau juos visiškai išnykti! Jau 2 mėnesius gyvenu be jų, o tai labai labai džiugu. Šio vaisto vartojimas nesukėlė jokio dirginimo, skausmo ar niežėjimo, agentas labai švelniai veikia odą, jos nesužeidžia.